Suknie, które prezentowane są w atelier projektanta, to kolekcje modeli, które pokazują wizje i styl w modzie ślubnej nieco indywidualny. W każdym z atelier, jakie odwiedzicie możecie być pewni, że to autorskie projekty, którym poświęca się wiele godzin pracy twórczej by wyróżnić się na tle innych salonów.

Jak wygląda wybór sukni w atelier ślubnym?

Z naszej perspektywy możemy opowiedzieć jak wygląda wybór sukni w Atelier Sundari.

Kolekcja jest bardzo zróżnicowana w fasony, linie sukien oraz style. Każda z Was powinna przymierzyć kilka skrajnie różnych sukni, by dowiedzieć się, w jakiej linii wasza figura wygląda idealnie, a co najważniejsze, w którym stylu czujecie się swobodnie.

W przypadku kiedy chcecie coś zmienić w sukni, staramy się to umożliwić. Choć nie w każdym modelu jest to możliwe. To jest moment, kiedy możemy porozmawiać o indywidualnym projekcie. Mówicie nam o wszystkich elementach, jakie lubicie, wybieramy linię, w której najlepiej się prezentujecie i dobieramy tkaninę oraz wszystkie elementy tak, żebyś Ty prezentowała się najpiękniej.

 

Czym różni się suknia z salonu od tej z atelier?

W salonach ślubnych macie ogromny wybór sukien, które zamawiacie w takiej postaci, jak widzicie. Suknie będą dopasowane do waszych wymiarów podczas przymiarek.

Tylko suknie od polskich producentów pozwolą wam na zmiany w sukni i dodawanie do nich drobnych elementów. Suknie z atelier są natomiast całkowicie szyte na wasz wymiar. Najczęściej na każdą z was robimy nową formę gdyż każda z was ma zupełnie inną figurę, a przecież suknia musi być dopasowana idealnie.

Suknie z atelier to pojedyncze egzemplarze, które nie powtórzą się w innych miejscach, macie wiec poczucie indywidualności.

Sprawdź wyjątkowe modele sukien Sundari

Co może doradzić projektant?

Jeśli szukacie alternatywnej mody ślubnej, czegoś, co podkreśli waszą osobowość i będzie zgodne ze stylem życia jaki prowadzicie, to wasza suknia powinna być od projektanta. Zagłębi się on w wasze potrzeby, odczyta wasze wymiary i zaproponuje styl sukni, który podkreśli waszą urodę.

Poddajcie się czasem fachowcom. Warto nawet z czystej ciekawości zawitać do atelier, by sprawdzić w czym widzą Was wizjonerzy. To może być niepowtarzalne doświadczenie.

W końcu wybór sukni ślubnej to jeden z najbardziej ekscytujących elementów organizacji ślubu.