Poznaj nasz showromm Sundari Fashion Designer Aneta Miszczak

Showroom ślubny

Od lat inspirują mnie kraje dalekiego wschodu, to tam Panna młoda zakłada na siebie przepiękne bogate suknie, aby wyglądać jak księżniczka. Niesamowite zdobienia tkanin i dbałość o każdy szczegół wykończenia stał się dla mnie inspiracją do stworzenia własnej kolekcji z europejskim spojrzeniem. Tak powstała kolekcja sukien ślubnych orientalnych (zdjęcia w zakładce suknie orientalne), a wraz z nią ta jedna, jedyna suknia, która po 2 latach okazała się moją własną suknią ślubną.
To niezwykła historia, bo gdy ją uszyłam nie miałam jeszcze narzeczonego i nie spodziewałam się, że tak szybko ją założę na swój własny ślub, wiec wraz z suknią niemal zaprojektowałam sobie przyszłość. Wtedy zrodził się pomysł… SHOWROOM SUNDARI

Otwierając Showroom ślubny chciałam stworzyć inne miejsce niż Salon Ślubny, miejsce z powiewem świeżości dla nowej generacji Panien Młodych. Dlatego też na siedzibę showroomu wybrałam przestrzeń w oryginalnym biurowcu Telimena Office. Budynek z historią krawiecką dawnych zakładów Telimena dziś funkcjonuje jako nowoczesny biurowiec z elegancką przestrzenią w centrum Łodzi.

Co wyróżnia markę Sundari?

Suknie ślubne mojego projektu charakteryzują się delikatnością i zwiewnością, miękkością i lekkością. W nowoczesnej wersji sukni cenimy sobie wygodę, a to za sprawą jej gramatury. Nie dźwigamy na sobie już tyle kilogramów, co w dawnych sukniach ślubnych. Delikatne i bardziej zmysłowe fasony, w których tańczy się całą noc są mottem moich projektów. Kiedy nie chcemy rozstać sie z suknią po ukończonej imprezie pakujemy ją do walizki i zabieramy w podróż poślubną, aby w pięknych plenerach uwiecznić ja na fotografii i cieszyć się nowym stanem zamążpójścia. Suknie Sundari charakteryzuje niezwykły dobór tkanin i ich łączenie w jednym modelu oraz niezwykle oryginalne wykończenie: taśmami, koralikami, kamieniami, koronkowymi elementami.

Chciałbym, aby każda z Was, która do mnie trafi, odkryła piękno w sobie, bo nazwa jaką nadałam swojej marce – SUNDARI – to w języku azjatyckim (PIĘKNA, BEAUTIFUL).
Bądź więc SUNDARI w sukni z pod mojej igły. Pasja tworzenia i zawód, który wybrałam jest spełnieniem celu, jaki przyświecał mi od najmłodszych lat. Tak więc pasja projektowania przekłada się na niepowtarzalne sukienki z charakterem. Unikatowe wykończenia mają wyróżnić je spośród innych modeli proponowanych na rynku ślubnym. Chcąc wydobyć z Was piękno SUNDARI chciałabym widzieć na Waszej twarzy uśmiech taki jak mój w dniu, kiedy ubierałam swoją suknie ślubną.