Suknie, które prezentowane są w atelier projektanta, to kolekcje modeli, które pokazują wizje i styl w modzie ślubnej nieco indywidualny. W każdym z atelier, jakie odwiedzicie możecie być pewni, że to autorskie projekty, którym poświęca się wiele godzin pracy twórczej by wyróżnić się na tle innych salonów. Czytaj dalej

suknia slubna z krysztalowymi zdobieniami

Często wybierając suknie ślubną panny młode kierują się jej pięknym wyglądem. Urzekające są długie treny, obcisłe syrenki czy księżniczki z mocno dopasowanym gorsetem. Prędzej czy później pojawia się w głowie pytanie: „Jak ta suknia sprawdzi się podczas wesela i w tańcu?”. Funkcjonalność to najważniejsza cecha sukni ślubnej zaraz po jej czarującym wyglądzie.

Czytaj dalej

Suknia ślubna z trenem

Suknie ślubne zwykle fotografowane są na tle natury, majestatycznych pałaców, czy kościołów. My jednak zdecydowałyśmy, że ich oryginalny charakter doskonale podkreśli nietuzinkowe wnętrze jednej z ciekawszych kawiarni na mapie Łodzi.

Czytaj dalej

Suknie ślubne łódź Sundari

Suknie ślubne, garnitury, obrączki i wszystko, co związane z ceremonią zaślubin oraz weselem – można było znaleźć w jednym miejscu. Hala Expo w Łodzi na jeden dzień zamieniła się w raj dla narzeczonych.

Czytaj dalej

Panna młoda z białym kwiatem

W showroomie Sundari Fashion Designer Aneta Miszczak spełniamy oczekiwania każdej Panny Młodej. Ważny jest dla nas głos przyszłej mężatki, dlatego dobieramy charakter sukni do całej oprawy ślubnej, urody i stylu kobiety.

Czytaj dalej