Panna młoda z białym kwiatem

W showroomie Sundari Fashion Designer Aneta Miszczak spełniamy oczekiwania każdej Panny Młodej. Ważny jest dla nas głos przyszłej mężatki, dlatego dobieramy charakter sukni do całej oprawy ślubnej, urody i stylu kobiety.

W celu najwyższej jakości obsługi naszych klientek i ich zadowolenia nie oferujemy sprzedaży gotowych sukien. Zależy nam na zaoferowaniu unikalnych i dedykowanych sukien ślubnych, szytych pod wymiar. Nastawiamy się na realizację potrzeb Panien Młodych, dlatego w showroomie prezentujemy najnowszą kolekcję sukni ślubnych z nastawieniem, że każdy z zaprezentowanych modeli można dostosować do potrzeb Klientki.

Proces zamówienia sukni ślubnej

Pierwszy etap – Wybór modelu

W Showroomie spotkasz się osobiście z projektantką i dokonasz wyboru sukni, która stanie się odzwierciedleniem Twojego stylu. opowiedz mi o miejscu Twojego ślubu, to może pomóc w wyborze stylistyki sukni oraz nawiązać do motywów przewodnich wesela. Spójność kolorów i zachowanie stylistyki pomoże nam także w zaprojektowaniu sukni dla Twojej Mamy czy Druhny.

Przymiarki modeli dostępnych w Showroomie pomogą Ci sprecyzować styl sukni, w jakiej najlepiej będzie wyglądać Twoja figura. To Ty musisz dobrze się czuć przez całą noc, to ma być suknia odzwierciedlająca Twój charakter i osobowość.

Przymiarki gotowych modeli prezentowanych w Showroomie potrafią czasem zaskoczyć i to co na wieszaku nie zwróciło Twojej uwagi może okazać się strzałem w dziesiątkę dla twojej figury i zmienić Twój wizerunek całkowicie. Mierząc różne style sukien i upewniając się co Ci odpowiada, możemy zaprojektować nową, wyjątkową suknię, zgodną z Twoimi Potrzebami.

Często jest tak, że trzeba suknię dopasować do charakteru kobiety, a w tradycyjnym salonie, gdzie są gotowe modele nie zawsze jest to możliwe – dlatego mój Showroom powstał z myślą o NOWEJ GENERACJI PANIEN MŁODYCH, które chcą, aby suknia utożsamiała się z nimi, a nie odwrotnie. Pamiętajcie, że każda z Was jest inna i to właśnie w Was jest piękne i to docenia w Was narzeczony (indywidualizm) i to On w dniu ślubu chce widzieć tę samą kobietę, w której się zakochał, tyle że w pięknej oprawie, podkreślającej jej urodę, a nie przebraną za kogoś kim nie jest.

Drugi etap – Miara

Jeśli podczas pierwszych przymiarek nie udało Ci się wybrać swojego fasonu sukni ślubnej i nie zdjęliśmy z Ciebie miary, teraz jest czas, aby to zrobić. Podczas drugiego spotkania w Showroomie decydujemy już o modelu Sukni, o jej cenie (pobieramy zaliczkę na szycie sukni) i zdejmujemy wszystkie potrzebne wymiary z Ciebie.
Bardzo ważną rzeczą jest bielizna – stanik. Najlepiej taki jaki będziesz miała podczas ślubu, gdyż to On zmienia czasem wysokość biustu lub obwód biustu. Bardzo ważne są też buty (a przynajmniej na tą chwilę ich wysokość, gdyż to one decydują o proporcjach sylwetki, a ich wysokość pozwoli nam już bezbłędnie przygotować odpowiednią długość sukni.
Ważna sprawa!
Jeśli myślisz o zmianie butów na niższe podczas wesela musisz pamiętać, że suknia może być narażona na przydeptywanie i będziesz musiała trzymać ją w ręku podczas tańca, tak więc lepiej wybrać wysokość obcasów taką, do jakiej jesteś przyzwyczajona.

Trzeci etap – przymiarka zfastrygowanej sukni ślubnej

Na tym etapie przymierzasz zmontowaną suknię (ZFASTRYGOWANĄ), która jest bardziej informacją dla mnie, gdzie należałoby ją dopasować, aby efekt był pożądany. Na tym etapie możemy również zamienić dodatki lub zmienić kształt rękawa, jeśli był on w projekcie, bo pamiętaj, że to etap dopracowywania szczegółów naszej wspólnej sukni.

Czwarty etap – Ostateczna miara

Na tym etapie przymierzasz już suknię w całej odsłonie, ale nie jest jeszcze wykończoną na TIP-TOP. To czas na dopasowywanie sukni w razie zmian Twojej wagi, bo często się tak zdarza podczas stresującego nas czasu. To etap, na którym zbliżasz się do realizacji swojego marzenia. Wizyta w naszym Showroomie ma być dla Ciebie odprężająca i ekscytująca. Jesteś w rękach osoby, która zna się na tym co robi i chce wykreować na Tobie Piękno. Podczas przymiarek zapomnisz o wszystkich sprawach, czasem uporczywych, które dotyczą organizacji wesela. Zobaczysz siebie w nowej odsłonie i tym się ciesz podczas spotkań ze mną.

Piąty etap – Odbiór sukni ślubnej

Ilość przymiarek jest uzależniona od trudności modelu, ale na tym etapie odbierasz już swoją gotową do założenia suknię, a ja cieszę się razem z Tobą, że zdecydowałaś się na taką przygodę życia. Ślub zazwyczaj bierze się raz w życiu, ale uszycie sukni w Showroomie SUNDARI może być tylko początkiem naszej znajomości. Wystarczy szukać tylko okazji, aby sprawić sobie kolejny raz taką przyjemność. Chociażby druga suknia założona na sesję zdjęciową, suknia karnawałowa lub zwyczajnie zjawiskowa suknia na ślub swoich przyjaciół. Pamiętaj, że wystarczy byle pretekst, aby spotkać się jeszcze raz.